Ролі

1.      ВИ  «ВИНАХІДНИК» ?


Винахід (англ. inventionнім. Erfindung f) — технічне рішення, що є новим, корисним у господарській діяльності і може бути практично застосоване. Визнаний офіційними експертами винахід може отримати правову охорону від держави і стати об'єктом промислової власності, що засвідчується особливим правоохоронним документом, який має назву патент.
Винаходом може бути «продукт», «процес» та «нове застосування відомого продукту чи процесу» (пристрійспосібсполукакомпозиціязастосування пристроїв за новим раніше невідомим призначеннямштами мікроорганізмів, культура клітини рослин і тварин тощо).

2.      ВИ  «ФІЗИК» ?


Фíзик — людина що займається фізикою. Це слово може вживатися відносно науковця або відносно вчителя, студента тощо.
Науковці-фізики поділяються на теоретиків та експериментаторів. Фізики-теоретики за способом мислення посідають проміжне місце між фізиками-експериментаторами та математиками. Іноді деякі теоретикофізичні школи переплітаються з математичними, так що про їх представників стає важко сказати, хто вони — фізики чи математики.

3.      ВИ  «АСТРОНОМ» ?


Астроном — вчений, що досліджує космічний простір (космос) і його елементи (планети, зірки, кометигалактикитуманності та інші об'єкти).
Основним інструментом астрономів впродовж століть був оптичний прилад — телескоп. Сучасні телескопи дуже складні оптико-механічні пристрої та дозволяють астроному візуально проникнути в далекі куточки космосу. Однак тепер до арсеналу астрономів додалися нові інструменти спостережень — радіотелескопи та космічні телескопи, встановлені на штучних супутниках, орбітальних станціях і космічних кораблях. Професія астронома
Чим займається астроном? Багато хто представляє роботу астронома, як постійне спостереження за зірками. Це не зовсім так: левова частка робочого часу йде на зіставлення і аналіз отриманих даних. Та і при всьому бажанні просиджувати дні і ночі перед телескопом не вийде: апаратура, що дозволяє робити точні спостереження, коштує дорого. Надпотужні телескопи можна перелічити на пальцях, і черга на них розписана на роки вперед. Мало того, в цю чергу ще потрібно потрапити: переконати, що саме твоє наукове завдання цікаве і перспективне.
Декілька днів спостережень і місяці і роки теоретичної роботи. За допомогою комп'ютерів астрономи складають зоряні карти, прораховують траєкторії переміщень небесних тіл. Конкретна робота залежить від спеціалізації астронома. Як і в будь-якій науці, в астрономії існує безліч напрямів: космологія, небесна механіка і зоряна динаміка, астрофізика, радіоастрономія, фізика галактик, зірок, астрономічне приладобудування.

4.      ВИ  «МАТЕМАТИК» ?


Матема́тик — фахівець, що займається розвитком математики.
На побутовому рівні математиком може також називатися:
·             той, хто добре знає математику;
·             учитель (викладач) математики;
·             студент, який навчається за математичною спеціальністю у вищому навчальному закладі.
Математики працюють у різних галузях: в економічних науках, у страхуванні, статистицімаркетингуметеорологіїлогістиці, в обробці зображення, системах безпеки а також в інформаційній техніці.

5.      ВИ  «БІОЛОГ» ?


Біолог — це професія людей, які досліджують біологію, науку про живі організми. Період створення професії невідомий, оскільки біологію люди досліджують упродовж всього свого існування.
            Оскільки біологія — багатогранна наука, серед біологів існує спеціалізація в більш вузьких галузях:
·         молекулярний біолог (див. молекулярна біологія);
·         біохімік (див. біохімія);
·         біофізик (див. біофізика);
·         генетик (див. генетика);
·         мікробіолог (див. мікробіологія);
·         ботанік (див. ботаніка);
·         зоолог (див. зоологія);
·         фізіолог (див. фізіологія);
·         анатоми (див. анатомія);
·         еколог (див. екологія) та інші.
                        
6.      ВИ  «ХІМІК» ?


                Хімік — вчений або фахівець, який здобув освіту і спеціалізується на вивченні хімії як науки, а також володіє навичками роботи з хімікатами. Хіміки вивчають склад матерії і її властивостей. Ретельно описуючи властивості, вони вивчають і кількісні показники, з деталізацією на рівні молекул і атомів їх складових. Хіміки ретельно визначають пропорції речовини, реакцію середовища, та інші хімічні властивості.
Хіміки використовують накопичені знання і досвід, щоб дізнатися про склад і властивості незнайомих речовин, а також відтворювати та синтезувати великі кількості нових, корисних у господарській діяльності людини речовин, що зустрічаються в природі, а також синтезувати нові штучні речовини і відтворювати в лабораторних умовах корисні процеси, що відбуваються в природних умовах. Крім того, вчені-хіміки можуть спеціалізуватися в більш вузьких спеціальностях в межах хімії як науки. Робота хіміків, найчастіше відноситься до сфери діяльності інженерів-хіміків, основне завдання яких — грамотне проектування, будівництво і розробка найбільш ефективних за вартістю великих хімічних заводів і робота в тісному контакті з промисловими хіміками в сфері розробки нових процесів і методів виробництва хімічних речовин і пов'язаних з ними продуктів в промислових масштабах.


Немає коментарів:

Дописати коментар